مبل کلاسیک مدل باربد

مبلمان وریا تولید کننده انواع مبلمان راحتی و کلاسیک منزل با بکار گیری از از افراد نخبه و دانش آموخته و همچنین متخصصان و افراد با تجربه توانسته است محصولاتی در خور شان و جایگاه هموطنان عزیز تولید نماید که این محصولات با افتخار قابل رقابت با تمامی محصولات مشابه خارجی می باشد.

همچنین با بکار گیری از افراد فنی و دانش آموخته در زمینه کنترل کیفیت محصولات تولید شده و تهیه مواد اولیه با کیفیت، مفتخریم که محصولات را ۲ سال ضمانت نماییم.

اطلاعات بیشتر

مبلمان کلاسیک مدل باربد از خانواده مبلمان کلاسیک می باشد. که به صورت یک کاناپه سه نفره و چهار عدد مبل تک نفره قابل ارائه می شود.

توجه کنید که این مدل با تک که در تصاویر مشخص است ارائه می شو.

با توجه به راحتی در هنگام نشستن مبلمان و همچنین چوبهای بکار رفته در نمای مبلمان، این محصول در دسته مبلمان کلاسیک قرار دارد.
این محصول را به کسانی که به دنبال راحتی در کنار زیبایی چوبها و منبت های بکار رفته در این محصول است را پیشنهاد می کنیم.

این محصول که به دستان هنرمندان و متخصصان مبلمان وریا تولید وارائه می شود با توجه به استفاده مواد اولیه درجه یک و همچنین دانش متخصصان ما، سبب شده است که این محصول از طول عمر بالا و دوام زیاد در کنار راحتی خاصی  بهره مند شود.
امیدواریم توانسته باشیم با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین با بکارگیری از نیروی کار متخصص و نخبه در کنار مواد اولیه منحصر به فرد، رضایت کامل شما عزیزان را جلب نماییم.

”با وریا زیبا زندگی کنید”

محصولات مشابه