مبلمان کلاسیک مدل باتیس

مبلمان وریا تولید کننده انواع مبلمان راحتی و کلاسیک منزل با بکار گیری از از افراد نخبه و دانش آموخته و همچنین متخصصان و افراد با تجربه توانسته است محصولاتی در خور شان و جایگاه هموطنان عزیز تولید نماید که این محصولات با افتخار قابل رقابت با تمامی محصولات مشابه خارجی می باشد.

همچنین با بکار گیری از افراد فنی و دانش آموخته در زمینه کنترل کیفیت محصولات تولید شده و تهیه مواد اولیه با کیفیت، مفتخریم که محصولات را ۲ سال ضمانت نماییم.

اطلاعات بیشتر

مبلمان کلاسیک مدل باتیس از خانواده مبلمان کلاسیک می باشد. که به صورت یک کاناپه سه نفره و چهار عدد مبل تک نفره قابل ارائه می شود.

با توجه به منبتهای زیبا و هنرمندانه این مبلمان کسانی که از کارهای منبتکاری شده و همچنین علاقه مند به استفاده از بافت چوب در دکوراسیون منزلشان هستند، مناسب است.

این محصول که به دستان هنرمندان و متخصصان مبلمان وریا تولید وارائه می شود با توجه به استفاده مواد اولیه درجه یک و همچنین دانش متخصصان ما، سبب شده است که این محصول از طول عمر بالا و دوام زیاد در کنار راحتی خاصی  بهره مند شود.
امیدواریم توانسته باشیم با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین با بکارگیری از نیروی کار متخصص و نخبه در کنار مواد اولیه منحصر به فرد، رضایت کامل شما عزیزان را جلب نماییم.

”با وریا زیبا زندگی کنید”

محصولات مشابه